czech flagslovakia flag
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 999,99 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. A záleží na ni? Jistě, že záleží
A záleží na ni? Jistě, že záleží
10.08.2015

Barva... To je oč tu běží.. Jedna z priorit výběru nového mazlíka do rodiny. Když jsem si dělala malý výzkum mezi přáteli, u mužů byla jednoznačná odpověď: Zajímá mě hlavně výkon, obsah motoru, nadstandardní výbava. Nicméně kdybychom dvoumetrového pána posadili do obrovského SUV kanárkové barvy nebo limusíny v růžovo-malinové barvě, nadšený by asi nebyl.

Pojďme si říct, jak je dnes barva důležitá a co nám o sobě vlastně řidič svou barvou auta řekne:)
Bílá- kdysi patřila mezi nejlevnější barvy tudíž nebyla moc atraktivní volbou. Ridič s bílým vozidlem je opatrný, jezdí bezpečně a raději se dvakrát rozhlédne , než vyrazí na cestu.

Černá- je naprostý opak prvně zmíněné bílé barvy. Podle několika psychologických výzkumů se řidiči s černou brvou auta řadí mezi agresivnější a omezená rychlost pro ně není dostatečné omezení.

Stříbrná- majitele stříbrného vozidla si potrpí na luxus. Člověk, který si koupí stříbrné auto jde za jasnou volbou a má ucelenou představu co vše od vozidla chce. Pro tyto řidiče je auto hračka, odměna , takže si jízdu náležitě užívají a na cestě jsou velmi opatrní.

Oranžová- když ve svém horizontu spatříte oranžové auto, buďte na pozoru. Jedná se totiž o řidiče obvykle zbrklého s tím, že se jedná o jedno velké překvapení, jak se zachová! Buďte tedy opatrní!

Červená- tito lidé jsou řidiči na správném místě. Mají rychlé reakce vědí, jak s autem zacházet a co od něj mají čekat v jakékoliv situaci.

Žlutá- tuto barvu si pořizují lidí, kteří chtějí být na silnici vidět. Né, z důvodu kliček a smyček, ale aby rozdávali úsměv a optimistickou náladu:)

Milé řidičky, do jaké kategorie patříte Vy? Já vlastním růžové auto, takže jsem se nezařadila nikde, ale poslední dobou zjišťuji, že když dorazím do cíle o minutku dvě později, tak se vlastně nic neděje:)

Takže přeji šťastnou cestu a hlavně opatrně. A na viděnou mé Princess řidičky!

Objevte díky nám novinky ze světa autodoplňků!
Díky newsletteru můžete být první, kdo se o nich dozví!
Příjímáme platby
 
Visa Elektron
 
MasterCard
 
GoPay
Kontakt
Po-Pá 7:00-15:30 hod
© 2022 všechna práva vyhrazena